Mycie detailingowe Warszawa

Oferowane przez nas detailingowe mycie samochodu różni się od zwyczajnego mycia także wykorzystaniem podczas tego procesu różnorodnych narzędzi i preparatów do czyszczenia. Samochód nie jest wykonany z jednego materiału. Poszczególne elementy auta wymagają w związku z tym różnych zabiegów i środków. Do dokładnego i jednocześnie bezpiecznego wyczyszczenia nawet trudno dostępnych miejsc, niezbędne są rozmaite szczotki, pędzelki oraz ręczniki i rękawice, na przykład wykonane z delikatnej owczej wełny czy mikrofibry.
Jeden płyn to za mało
Równie ważne jest dobranie odpowiedniego specyfiku – zarówno szamponu o odpowiednim pH, jak i bezpiecznych dla preparatów chemicznych do usuwania wosków czy czyszczenia felg. Często pomijaną kwestią jest właściwe osuszanie umytego samochodu. Musi być ono delikatne i chronić lakier przed porysowaniem. Stopień skomplikowania procesu, jakim jest detailingowe mycie auta pokazuje też czas wykonania takiej usługi. Mycie może trwać nawet pięć godzin.
auto detailing
1Dbamy o lakier Twojego samochodu
Podczas samodzielnego mycia samochodu w domu czy na myjni, znajdujące się na gąbkach czy szczotkach drobinki piasku i innych zanieczyszczeń mogą uszkadzać lakier, tworząc na nim rysy. Stosowane przez nas narzędzia i kosmetyki nie stanowią zagrożenia dla lakieru, który mimo upływu czasu pozostaje gładki i lśniący.
2Nie pomijamy żadnego detalu
Doskonale wiemy, że brud zbiera się nie tylko na powierzchni samochodu, ale przede wszystkim w zagłębieniach, szczelinach i łączeniach. Nasi pracownicy systematycznie, centymetr po centymetrze czyszczą Twój samochód, usuwając nawet uporczywe zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc
3Właściwe osuszanie samochodu
Nieprawidłowe suszenie może zniweczyć proces mycia oraz uszkodzić lakier pojazdu. Do osuszania używamy wysokiej jakości ręczników oraz sprężonego powietrza. Delikatny materiał kładziemy na mokrej powierzchni i pozwalamy mu wchłonąć wodę, nie wykonując żadnych dodatkowych ruchów. Sprężonym powietrzem suszymy trudniej dostępne miejsca, takie jak klamki, okolice emblematów, zawiasy, uszczelki.
4Olśniewający wygląd
Stan samochodu, który przeszedł czyszczenie lub został poddany innym zabiegom detailingowym w naszej firmie, na pewno zrobi wrażenie zarówno na właścicielu auta, jak i osobach oglądających odświeżony samochód. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
5Długotrwały efekt pielęgnacji
Stosowanie przez nas sprawdzonych preparatów renomowanych producentów gwarantuje trwałe efekty naszych zabiegów pielęgnacyjnych. Kosmetyki wykorzystywane przez naszych specjalistów podczas mycia detailingowego zapewniają czystość i doskonały wygląd na długo

Systematyczna pielęgnacja auta ma znaczenie

Mycie detailingowe może być skutecznym sposobem na jednorazową poprawę wyglądu samochodu, ale doskonale sprawdza się również podczas późniejszej eksploatacji, jako metoda podtrzymania lub przedłużenia efektu innych usług lub zabiegów, takich jak korekta lakieru czy nałożenie powłoki ceramicznej. Zalecamy przynajmniej raz w miesiącu umyć samochód w ten sposób, co pozwoli na długo zachować blask lakieru. Samodzielnie, za pomocą na przykład myjki ciśnieniowej, nie da się usunąć wszystkich zabrudzeń zebranych na aucie.