Detailing wnętrza samochodu

Profesjonalny detailing wnętrza wymaga zestawu właściwych kosmetyków i narzędzi do czyszczenia, takich jak odpowiedni odkurzacz, pędzelki, gąbki, szczotki czy patyczki higieniczne. Stosowanie odpowiednio dobranych, markowych kosmetyków renomowanych producentów jest ważne z dwóch powodów. Pozwalają one skutecznie usunąć brud z czyszczonych elementów, a także są dla nich bezpieczne. Nieodpowiednie preparaty mogą wchodzić w reakcje z materiałami, z których wykonano wnętrze samochodu oraz jego wyposażenie, takie jak ekrany dotykowe, i powodować ich rozpuszczanie, matowienie, klejenie lub przyciąganie przez nie kurzu.
Cierpliwość i precyzja kluczem do olśniewającego wnętrza
Na detailing wnętrza samochodu składa się wiele drobnych, ale wymagających czasu i precyzji zabiegów, jak na przykład wydmuchanie sprężonym powietrzem zanieczyszczeń zgromadzonych w szczelinach i zakamarkach. Bardzo istotną kwestią jest właściwe potraktowanie tapicerki. W zależności od tego, czy jest ona materiałowa, czy skórzana, wymaga specjalistycznych środków pielęgnacyjnych i ochronnych. Źle dobrane kosmetyki mogą trwale uszkodzić materiał na siedzeniach lub usunąć lakier, jakim pokryta jest skóra. Profesjonalne środki, jakich używamy w studio detailingowym APJ Garage, pozwalają na długo zabezpieczyć tapicerkę i inne elementy w środku samochodu przed plamami, ścieraniem i poważniejszymi uszkodzeniami.
auto detailing
1Właściwy sprzęt i szeroka gama kosmetyków
Fachowe wykorzystanie różnorodnych narzędzi pozwala dotrzeć do nawet najtrudniej dostępnych miejsc we wnętrzu samochodu. W połączeniu z profesjonalnymi preparatami czyszczącymi daje to niemożliwe do samodzielnego osiągnięcia efekty.
2Sterylna czystość
Dokładne wyczyszczenie całego wnętra oraz dezynfekcja kanałów i kartek wentylacyjnych pozwala na usunięcie z tych miejsc pyłków, roztoczy, grzybów i bakterii, mogących powodować alergie czy choroby.
3Tapicerka jak nowa
Pranie tapicerki materiałowej lub dokładne czyszczenie i renowacja tapicerki skórzanej gwarantują zniknięcie plam i innych zabrudzeń. W przypadku skóry, możliwe jest też usunięcie zadrapań czy przetarć oraz przywrócenie miękkości i zapachu.
4Świeży zapach
Ozonowanie wnętrza pozwala na szybkie, skuteczne i bezpieczne pozbycie się z auta nieprzyjemnych zapachów, takich jak dym z papierosów czy zapach zwierząt.
5Długotrwały efekt detailingu wnętrza
Niewidoczne, bezwonne, ale trwałe powłoki ochronne nakładane na elementy znajdujące się we wnętrzu pojazdu pozwalają przedłużyć efekty prac detailingowych, jednocześnie zabezpieczając pokryte nimi powierzchnie przed brudem i uszkodzeniami takimi jak rysy.

Pokochaj nowe wnętrze swojego auta

Detailing wnętrza to usługa, którą zauważą i docenią wszyscy użytkownicy Twojego samochodu. Pozwala odmłodzić środek nawet wiekowego auta i zabezpieczyć je przed zabrudzeniami i zużyciem. Jednak detailing wnętrza to nie tylko konserwacja, ale również naprawa uszkodzonych elementów. Widoczne gołym okiem, spektakularne efekty pracy detailerów w środku są doskonałym uzupełnieniem zabiegów pielęgnacyjnych przeprowadzonych na zewnątrz auta. Podobnie jak detailingowe mycie samochodu, takie zaawansowane czyszczenie wnętrza warto przeprowadzić przygotowując auto do sprzedaży.

 

Segment A

np. Fiat 500, Audi A1, Smart

  Kompleksowe czyszczenie wnętrza

  od 450 PLN

podane ceny są cenami netto

Segment B

np. Audi A3, BMW 3, Mercedes C, VW Golf

  Kompleksowe czyszczenie wnętrza

  od 550 PLN

podane ceny są cenami netto

Segment C

np. Audi A6, BMW 5, Mercedes E, Audi A5, Bentley Continental

  Kompleksowe czyszczenie wnętrza

  od 600 PLN

podane ceny są cenami netto

Segment D

np. Audi Q7, Mercedes S, Porsche Cayenne, Range Rover Sport, BMW X5

  Kompleksowe czyszczenie wnętrza

  od 700 PLN

podane ceny są cenami netto