Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 9:00-17:00

Range Rover

powłoka elastomerowa

W nasze ręce trafił kolejny samochód przyspieszający bicie serca – Range Rover, czyli luksusowe auto o nieprzeciętnych właściwościach terenowych. Właściciel wozu zdecydował się na podwójne zabezpieczenie karoserii. Na lakier nałożyliśmy folię, która następnie została pokryta powłoką elastomerową.

Range Rover czwartej generacji wygląda bardzo nowocześnie, a jednocześnie dostojnie. Według niektórych fanów modelu, samochód ten jest ikoną brytyjskiego stylu i elegancji. Można nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, ale auto budzi respekt. Ponadto kryje ciekawe rozwiązania techniczne. Samochód ten jest pierwszym SUV-em, w którym zastosowana została struktura nadwozia typu monocoque w całości wykonana z aluminium. Pozwoliło to zmniejszyć wagę pojazdu o 420 kg w porównaniu do poprzedniej wersji!

Dynamikę i walory estetyczne Range Rovera doceniają również osoby nie związane z motoryzacją. Samochodem takim w jednym z filmów jeździł słynny agent James Bond, a Range pierwszej generacji jest jedynym pojazdem, który został wystawiony w muzeum Luwr w Paryżu jako dzieło sztuki.

Egzemplarz, który trafił do studia detailingowego APJ Garage nie ma aż tak niesamowitej przeszłości, ale też zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Dlatego jego lakier zabezpieczyliśmy na dwa sposoby. Pierwsza warstwa ochronna to termoplastyczna folia poliuretanowa, którą została oklejona karoseria. Folia idealnie nadaje się do oklejania elementów narażonych na uszkodzenia mechaniczne podczas codziennej eksploatacji: lusterek, zderzaków, maski, progów. Folia do oklejania samochodów pozwala chronić lakier, ale także zmienić kolor samochodu. Jest termoplastyczna i po podgrzaniu można ją perfekcyjnie dopasować do kształtu oklejanego fragmentu karoserii.

Folia do oklejania aut stosowana przez studio detailingowe APJ Garage jest odporna na promieniowanie UV i nie odbarwia się z upływem czasu. Trwałość takiego zabezpieczenia wynosi do 10 lat.

W przypadku Range Rovera, który trafił do naszego studio detailingowego w Pruszkowie, na specjalną folię chroniącą lakier trafiła jeszcze druga warstwa zabezpieczająca – powłoka elastomerowa. To rozwiązanie zyskujące coraz więcej zwolenników i pozwalające na uzyskanie olśniewających, a jednocześnie trwałych efektów. Elastomery Titan Coatings dostępne w APJ Garage posiadają zdolność autoregeneracji i powrotu do pierwotnego kształtu oraz wymiaru. Gwarantują świetny wygląd i nieskazitelną gładkość lakieru. W zależności od wybranej wersji, powłoki elastomerowe mają od 5 do nawet 12 lat trwałości.

Masz pytania? Zainteresowała Cię któraś z usług?

Skontaktuj się