Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 9:00-17:00

Porsche Panamera

detailing

Porsche Panamera to połączenie sportowej sylwetki i osiągów charakterystycznych dla tej niemieckiej marki z komfortem i całkiem sporą przestrzenią. Luksusowa, czterodrzwiowa limuzyna o sportowej linii nadwozia i dużym silnikiem daje sporo przyjemności z jazdy, a jednocześnie pozwala bez problemu przetransportować kilka osób.

W efekcie Panamera to dynamiczne, ale jednak rodzinne auto, którym można zawieźć dzieci do szkoły czy pojechać na zakupy. Taka codzienna eksploatacja naraża auta na uszkodzenia drogowe, jak i niebezpieczne  sytuacje na parkingu. Dlatego właściciel tego egzemplarza Porsche Panamery postawił przed nami zadanie skutecznego zabezpieczenia lakieru jego ukochanego wozu przed zniszczeniem.

APJ Garage zawsze spełnia życzenia klientów. Samochód jest chroniony podwójnie. Pierwsza warstwa to folia PPF – termoplastyczna folia poliuretanowa, łącząca elastyczność i wytrzymałość w szerokim zakresie temperatur. Ze względu na swe właściwości, folia idealnie sprawdza się przy oklejaniu elementów auta narażonych na uszkodzenia mechaniczne, np. lusterek, progów czy maski. Folia ma grubość 200 mikronów, a po podgrzaniu można ją łatwo dopasować do kształtu oklejanego elementu. Skutecznie chroni przed obiciami, rysami czy otarciami. Jednocześnie jest odporna na działanie promieni UV, nie zmienia koloru, a jej trwałość wynosi 10 lat.

W wielu przypadkach to wystarczająca ochrona powłoki lakierniczej, ale ten akurat samochód został potraktowany w wyjątkowy sposób. Dla zapewnienia olśniewającego efektu wizualnego i niebywałej trwałości, Panamerę GTS pokryliśmy jeszcze permanentną powłoką elastomerową. To najlepsze dostępne na rynku zabezpieczenie lakieru. Powłoka zapewnia idealnie gładką powierzchnię, przy czym jest wyjątkowo wytrzymała, odporna na plamy z wody i środki chemiczne.

Wybrana przez nas metoda ma również inne zalety. Dzięki swej strukturze, powłoka elastomerowa nie potrzebuje zabiegów konserwacyjnych ani uzupełniania. Jest bardzo wytrzymała i posiada zdolność przyjmowania uderzeń mogących prowadzić do wgnieceń. I wreszcie stosowane przez APJ Garage powłoki elastomerowe potrafią same regenerować się pod wpływem ciepła. Do samoczynnej naprawy zarysowanego powierzchni wystarczą promienie słoneczne lub gorąca woda!

Zadbaliśmy również o wnętrze samochodu. Skórzana tapicerka została pokryta powłoką anty-jeans, która odświeża i zmiękcza skórę, nadając jej piękny wygląd. Oprócz walorów estetycznych i długotrwałej ochrony, specyfik zatrzymuje brud na powierzchni powłoki ochronnej, co ułatwia czyszczenie. Dodatkowo zmniejsza ryzyko powstania przebarwień od materiałów jeansowych i innych barwników występujących w ubraniach, chroni przed przetarciami, zabezpiecza przed promieniami UV oraz – dzięki powłoce hydrofobowej – płynami. W zależności od intensywności użytkowania, środek anty-jeans utrzymuje się na tapicerce od sześciu miesięcy do roku.

Masz pytania? Zainteresowała Cię któraś z usług?

Skontaktuj się