Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 9:00-17:00

Ford Mustang Bullit

detailing

Współczesny Ford Mustang Bullit to samochód niesamowity. Powstał dla uczczenia 50. rocznicy premiery filmu „Bullitt” ze słynnym pościgiem po ulicach San Francisco. Uznaje się go za jeden z najlepszych pościgów samochodowych w historii kina, a my całkowicie zgadzamy się z tą oceną. Zbudowany w hołdzie dla filmu Mustang jest równie spektakularny co wspomniana scena. Jedno z ostatnich aut z wolnossącym silnikiem V8 o dużej pojemności powstało, by zapewniać frajdę z jazdy. I takie jest. Serca bije szybciej już sam jego widok. Dźwięk pięciolitrowej jednostki napędowej i przejażdżka mającym 460 KM samochodem to jeszcze większe, trudne do opisania emocje.
Kiedy ten rzadko spotykany model trafił do studia APJ Garage, zrobiliśmy wiele, by długo cieszył swojego właściciela fantastycznym wyglądem. Nie było to łatwe zadanie, bo fabryczny Mustang Bullitt wyróżnia się  unikatowym, zarezerwowanym tylko dla tej wersji modelu, lakierem w kolorze Highland Green. Uzupełnieniem dynamicznej sylwetki karoserii są 19-calowe, czarne 5-ramienne felgi również nawiązujące do oryginału z filmu. Z przodu dominuje charakterystyczny, groźny grill bez znaczka z pędzącym koniem. Z tyłu uwagę przyciąga emblemat z tytułem filmu w formie celownika. Dlatego wszystkie zabiegi detailingowe musiały być przemyślane i wykonane perfekcyjnie. Na karoserię nałożyliśmy zabezpieczenie elastomerowe o 8-letniej trwałości. Właściwości zastosowanej przez nas powłoki Titan gwarantują doskonały wygląd zabezpieczonego za jej pomocą Bullitta.
Elastomery odkształcają się pod wpływem czynników mechanicznych, ale ich deformacja jest odwracalna. Uszkodzenia powstałe na warstwie pokrywającej karoserię są więc łatwe do usunięcia. Dodatkowo na samochodzie nie tworzą się water spoty, a zabrudzenia w postaci owadów czy ptasich odchodów nie mają szans na trwałe połączenie się z lakierem. Oprócz zadbania o wyjątkowy lakier Mustanga, zajęliśmy się także kołami amerykańskiej legendy.
Profesjonalne zabezpieczenie zacisków hamulcowych oraz felg pozwoli na utrzymanie tych charakterystycznych elementów w nienagannym stanie. Uzupełnieniem prac detailingowych była hydrofobizacja szyb, czyli zabieg polegający na nałożeniu na ich powierzchnię nanopowłoki wygładzającej powierzchnię. Oprócz ochrony przed zabrudzeniami, proces ten poprawia widoczność, co przekłada się na zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy.

Masz pytania? Zainteresowała Cię któraś z usług?

Skontaktuj się