Zobacz nasz priorytety


Preparaty najwyższej jakości

stosujemy tylko oryginalne kosmetyki renomowanych producentów i pochodzące od sprawdzonych dostawców


Sprzęt z najwyższej półki

używamy nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń oraz narzędzi, gwarantujących uzyskanie najlepszych efektów


Kompleksowa obsługa

w naszym studio detailingowym zadbamy o wszystko, czego potrzebuje Twój samochód, by zachwycać swoim wyglądem. Z troską zaopiekujemy się zarówno lakierem, jak i wnętrzem


Dogodna lokalizacja

nasze studio znajduje się zaledwie 2 km od węzła autostradowego Pruszków, dzięki czemu dojazd z centrum Warszawy jest łatwi i zajmuje niewiele czasu


Auto detailing to nasza pasja


Doskonale wiemy, jak cenne są trafiające do nas pojazdy. I nie chodzi tylko o wartość samochodów. Klienci oddają w nasze ręce swoje ukochane auta – fabrycznie nowe, prosto z salonu, zadbane perełki, klasyki, ale też auta wymagające zabiegów detailingowych, dzięki którym dopiero odzyskają świetność i nabiorą blasku. Dlatego oferujemy kompleksową, rozbudowaną pielęgnację samochodów, która prowadzi do osiągnięcia nienagannego i oszałamiającego stanu wizualnego trafiających do nas aut. Ponieważ auto detailing to dla nas nie tylko praca, ale jednocześnie nasza pasja, do każdego zadania podchodzimy z entuzjazmem. Zapraszamy do studia APJ Garage. Tu najlepiej zaopiekujemy się Twoim samochodem!

Zobacz gdzie nas znajdziesz

Gwarantujemy spektakularne efekty przemiany Twojego samochodu


Studio detailingowe APJ Garage to bogate doświadczenie, najwyższa jakość usług oraz dbałość o powierzone pojazdy. Zapewniamy kompleksową ofertę, wysokie umiejętności i ekspercką wiedzę pracowników oraz kosmetyki i materiały renomowanych producentów. W połączeniu ze stosowanym przez nas wyłącznie profesjonalnym sprzętem z najwyższej półki oraz indywidualnym podejściem do każdego zadania daje to efekty przerastające oczekiwania naszych klientów.

 • Bruno, Pruszków

  Polecam każdemu oddanie auta w ręce chłopaków z tego studia. Nie spodziewałem się, że mój samochód może prezentować się tak efektownie.

  Bruno, Pruszków
 • Michał, Warszawa

  Efekt pracy specjalistów z APJ Garaże przerósł moje oczekiwania. Po ich zabiegach kilkuletnie auto wygląda lepiej niż po wyjeździe z salonu!

  Michał, Warszawa
 • Janek, Warszawa

  APJ Garage zapewnia pełen profesjonalizm i fachowe podejście do klienta. Polecam!

  Janek, Warszawa
 

Dołącz do grona zadowolonych klientów studia detailingowego APJ Garage


Z naszych usług skorzystały już dziesiątki (setki - można zamienić, jesli było tylu)pasjonatów motoryzacji i wielbicieli idealnie wyglądających samochodów. Ofertę i działania zawsze dopasowujemy do potrzeb i możliwości odwiedzających nas w Pruszkowie klientów. Niezależnie od wieku i marki samochodu, robimy to z niezrównanym profesjonalizmem i jakością.