Powłoki ceramiczne – ochrona lakieru Warszawa

Powłoki ceramiczne Fireball o wiele lepiej zabezpieczają lakier przed wpływem czynników zewnętrznych niż tradycyjne woski oraz pasty. Na powierzchni zabezpieczonego lakieru tworzy się nano powłoka, o dużo większej twardości niż zabezpieczony lakier. Nakładanie powłoki ceramicznej jest końcowym etapem pielęgnacji lakieru, poprzedzonym jego odpowiednim przygotowaniem w etapach mycia i korekty.

Warstwa powłoki ceramicznej dzięki swoim właściwościom zapewnia maksymalnie wysoki połysk lakieru i wysoką hydrofobowość. Dzięki temu lakier przez długi czas zachowuje najwyższej klasy wygląd, oraz po prostu mniej się brudzi, gdyż do powłoki ceramicznej woda i brud nie przywierają.

Poza powłokami ceramicznymi stosowanymi na lakier karoserii samochodu, warto pamiętać również o powłoce ceramicznej do stosowania na felgach. W końcu cały samochód powinien wyglądać równie pięknie.

W codziennej eksploatacji lakieru pokrytego powłoką ceramiczną trzeba pamiętać o regularnej pielęgnacji. Przy codziennych zabrudzeniach wystarczy spłukać brud myjką ciśnieniową, ale trzeba pamiętać również o regularnym myciu detailingowym, żeby długo cieszyć się wspaniałym wyglądem lakieru.

Zaprazamy klientów z Warszawy oraz okolic do zapoznania się z naszą ofertą ochrony lakieru i aplikacji powłók ceramicznych.

Nasze studio posiada akredytację Fireball – producenta powłók ceramimcznych.Fireball Powłoki ceramiczne
Copyright 2019 APJ Garage Detailing Warszawa | All Rights Reserved | Wykonanie strony: WR7.pl