Mycie detailingowe to wieloetapowy proces, dzięki któremu jesteśmy w stanie nie tylko usunąć powierzchniowy brud, ale również usunąć wszystkie zabrudzenia z powierzchni samochodu.

Dokładne mycie to  pierwszy etap każdej usługi detailingowej i absolutna podstawa działań detailera. Przed rozpoczęciem kolejnych etapów opieki nad lakierem samochodu musimy usunąć nie tylko brud, ale również wszelkie pozostałości po owadach, smole czy opiłki żelaza które wbijają się w lakier podczas codziennej eksploatacji samochodu.

Dopiero po przeprowadzeniu procesu mycia wieloetapowego, jesteśmy tak na prawdę ocenić stan lakieru przed kolejnymi etapami opieki nad nim.

Mycie detailingowe ważne jest również podczas późniejszej eksploatacji samochodu, po wykonaniu korekty lakieru, lub po nałożeniu powłoki ceramicznej. Dobrze jest przynajmniej około raz  w miesiącu umyć samochód w ten sposób żeby na długo zachować blask lakieru, gdyż samo spłukanie myjką ciśnieniową nie jest w stanie wyczyścić wszystkich zabrudzeń.


Copyright 2019 APJ Garage Detailing Warszawa | All Rights Reserved | Wykonanie strony: WR7.pl