Auto detailing wnętrza Warszawa

Dbając o piękny wygląd naszego samochodu nie możemy zapominać o pielęgnacji wnętrza. W końcu częściej widzimy go właśnie od tej strony.

Prawidłowe utrzymanie czystości wnętrza samochodu to proces o wiele bardziej skomplikowany niż mogłoby się nam wydawać. Nie wystarczy odkurzyć i przetrzeć powierzchni zwilżona szmatką.

Do prawidłowego i dokładnego posprzątania wnętrza potrzebujemy całego zestawu kosmetyków i narzędzi rozpoczynając od odpowiedniego odkurzacza, a na małych patyczkach kosmetycznych kończąc. Stosowanie odpowiednich kosmetyków jest bardzo ważne nie tylko ze względu na odpowiedni wygląd, ale również na trwałość naszego samochodu. Nieodpowiednie kosmetyki mogą wchodzić w reakcję z tworzywami sztucznymi z których wykonano wnętrze naszego samochodu i powodować ich klejenie, rozpuszczanie, czy po prostu to że będą przyciągały każdą odrobinkę kurzu.

Osobnym rozdziałem jest kosmetyka tapicerek zarówno materiałowych jak i skórzanych. Tutaj zastosowanie nieodpowiednich środków może trwale uszkodzić materiał z którego są wykonane siedzenia naszego samochodu, lub najzwyczajniej rozpuścić i zmyć lakier którym polakierowana jest skóra.

Detailing wnętrza to nie tylko konserwacja ale również działania polegające na naprawie uszkodzonych elementów wnętrza i przywracanie ich do niemal fabrycznego stanu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług auto detailingu wnętrz samochodów.


Copyright 2019 APJ Garage Detailing Warszawa | All Rights Reserved | Wykonanie strony: WR7.pl